Randevu ve Danışma Telefonumuz

0544 853 45 67

Op Dr Tülin Kahveci, Jinekolog

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı, Cinsel Terapist

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinden 2001 yılında mezun oldum. Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinde Kadın Hastalıkları ve Doğum ihtisasımı tamamlayarak 2007 yılında Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı ünvanını aldım. 2013 yılında CİSED tarafından düzenlenen Cinsel Terapi Eğitimlerine katıldım. Sırasıyla Bilecik Devlet Hastanesi, Zonguldak Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi, Zonguldak A Tıp Merkezi, Özel Balıkesir Şifa Hastanesi ve Özel İzmiryolu ve Paşaalanı Sevgi Hastanelerinde çalıştım. Acil Tıp Uzmanı Uz. Dr. Fatih Ozan Kahveci ile evliyim. İki çocuk annesiyim.

Siz değerli hastalarıma daha kaliteli zaman ayırabilmek için Haziran 2017 tarihinden itibaren Balıkesir Paşaalanı Mahallesindeki muayenehanemde hizmet vermekteyim. Muayenehanem Balıkesir’in merkezi ve kolay ulaşılabilir bir yeri olan Paşaalanı Mahallesi Çengel Caddesi üzerinde bulunmaktadır. Paşaalanı Sevgi Hastanesine yakın olması, mekanın temiz, geniş ve aydınlık olması, otopark sorununun olmaması muayenehanemin yerini belirlememde önemli kriterler olmuştur. Gebelik takibi ve jinekolojik muayene ve işlemlerde en son teknoloji ürünü cihazlar kullanılmaktadır. 4 boyutlu ultrasonografi cihazı (GE P8) ile bebeğinizin hafta hafta gelişimini 4 boyutlu olarak görebilir, resim ve CD kaydı alabilirsiniz. Muayenehanemizde ayrıca Bionet NST (Kardiyotokografi ile fetal monitör non stres test )cihazı, elektrokoter, jinekolojik masa ve otoklav-sterilizasyon cihazı gibi ileri teknoloji cihazlar bulunmaktadır. Emzirme odamızda konforlu şekilde bebeğinizi emzirip, bezini değiştirebilirsiniz. Özel Sigortası bulunan hastalarımız rahatlıkla muayene olabilmektedir. Son yıllarda gündeme daha sık gelen rahim ağzı kanseri ve genital siğillerin sebebi olan HPV virüsüne yönelik HPV DNA tarama ve tiplendirme testleri yapılarak gerek görülen hastalara HPV aşısı (genital siğil ve rahim ağzı kanseri aşısı) yapılmaktadır.

Servikal smear (rahim ağzı kanseri tarama testi) alınması işlemi muayenehanemizde yapabilmekteyiz. Alınan smearlar Dr Engin Uzgören Pataloji Labaratuvarında değerlendirilmektedir. Ayrıca vajinal akıntı şikayeti olan hastalara gerekli görüldüğü takdirde vajinal kültür alınması işlemi yapılabilmektedir. Gebelik öncesi danışmanlık, gebelik planlamada destek, gebe takipleri, gebelik ve doğum süreci ile ilgili ayrıntılı olarak bilgilendirme, emzirme eğitimi gibi hizmetlerimiz daha rahat bir gebelik, doğum ve emzirme süreci geçirmeniz içindir. Ayrıca menapoz ve puberte (ergenliğe geçiş ve ilk adet olma) ile ilgili muayenelerimiz ile her yaş grubuna hizmet vermekteyiz.

Gebelikten korunma veya yoğun adet kanamalarının tedavisi amaçlı bakırlı veya hormonlu spiral (RIA)(MİRENA) veya kol içi implant takılması ve çıkarılması işlemlerini uygulamaktayız.

Çocuk sahibi olamayan çiftler için infertilite (kısırlık) tedavisi, HSG (rahim filmi) çekilmesi, IUI (aşılama), yumurta takibi yapılabilmektedir. Vajinismus (ilişkiye girememe), cinsel isteksizlik sorunları yaşayan çiftler için cinsel terapi uygulanabilmektedir. Normal veya sezeryan ile doğumlar, küretaj (gebelik sonlandırılması), teropetik küretaj (rahimden parça alınması) gibi işlemler İzmiryolu ve Paşaalanı Sevgi hastanesinde gerçekleştirilmektedir.

Kliniğimizin tek amacı değerli kadınlara hak ettikleri, temiz, hijyenik, sadece kendilerine özel sağlık hizmetini en kaliteli şekilde sunabilmektir.

Sağlıklı ve mutlu kadınlar görmek dileğiyle….

Op Dr Tülin Kahveci

Alınan Sertifikalar

  1. Obstetrik ve Jinekolojij Ultrasonografi Sertifikası, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ankara

  2. Jinekolojik Kolposkopi ve Kriocerrahi Sertifikası, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ankara

  3. Aile Planlaması Sertifikası, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ankara

  4. Jinekolojik Mikrocerrahi Sertifikası, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ankara

  5. Jinekolojik Endoskopi Sertifikası, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ankara

  6. Cinsel Terapi Eğitimi, CİSED, Ankara

Shopping Basket